En snygg fälg på 19" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för 40 Gloss Gun Metal. Fälgens bredd är 7.5". MSW 40 Gloss Gun Metal har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 48 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 73.1 mm stort. BytHjul säljer idag MSW 40 Gloss Gun Metal för 3032 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 032 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 40 Gloss Gun Metal |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
Denna 18"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter 40 Gloss Gun Metal.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 29 mm. MSW 40 Gloss Gun Metal är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
40 Gloss Gun Metal från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 40 Gloss Gun Metal är 18" och har en bultcirkel på 5/114.3.