MSW 40 Gloss Gun Metal är en fälg på 18" från MSW. Fälgens bredd är 8". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Fälgens ET-mått är 28 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. En uppsättning MSW 40 Gloss Gun Metal kan bli din för endast 2749 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 749 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 40 Gloss Gun Metal |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 28 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 18"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter 40 Gloss Gun Metal.
En 8" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 40 Gloss Gun Metal är 18" och har en bultcirkel på 5/114.3.
18"-fälg av modellen 40 Gloss Gun Metal från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 29 mm.
40 Gloss Gun Metal 18" från MSW med 8" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/127.