MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och MSW 51 G.Blk 20" är inget undantag. Fälgbredden för denna variant av MSW MSW 51 G.Blk är 8.5". Med en cirkeldiameter på 114.3 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/114.3.
Denna variant av MSW 51 G.Blk kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 45 mm. Centrumhålet på denna fälg är 73.1 mm stort. En uppsättning MSW MSW 51 G.Blk kan bli din för endast 3658 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 658 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 114.3 |
| Bultcirkel | 5/114.3 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 73.1 mm |
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/114.3.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 114.3 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 30.
MSW MSW 51 G.Blk, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/114.3 bultcirkel och ET på 35 mm.