Denna 19"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3100 kronorsklassen. Fälgen heter 27T Silver och den tillverkas av MSW. Bredden på denna fälg är 9.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Centrumhålet på denna fälg är 64.1 mm stort. Du hittar mer information om MSW 27T Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 011 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 27T Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
27T Gloss Black från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 9.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/120.
19"-fälg från MSW av modellen 27T Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/120, bredden 19" och ET-måttet 40 mm.
27T Gloss Gunmetal från MSW. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
En 10.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 45 mm. MSW 27T Silver är 19" och har en bultcirkel på 5/120.