MSW 27T Gloss Black Polished är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. MSW 27T Gloss Black Polished har en fälgbredd som är 9.5". Fälgens cirkeldiameter är 120 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/120 för att fälgen ska passa på din bil.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 40 mm. Denna fälg har ett navhål som är 64.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. MSW 27T Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 2848 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 848 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 27T Gloss Black Polished |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
Fälg från MSW på 19" med modellnamnet 27T Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/120, bredden 10.5" och ET-måttet är 45 mm.
27T Gloss Black från MSW är en fälg på 19" med en bredd på 9.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/120.
27T Gloss Gunmetal från MSW. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
27T Gloss Black 19" från MSW med 10.5" bredd och ET på 45 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.