Med ett pris på 4661 kronor är MSW MSW 51 G.Blk/Pol ett bra alternativ bland 21"-fälgarna. Bredden på denna fälg är 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Glöm inte kolla att ET 19 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Navhålet på MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 66.5 mm stort. Du hittar mer information om MSW MSW 51 G.Blk/Pol genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 661 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 19.
MSW MSW 51 G.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 19.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 19 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.