En snygg fälg på 21" från MSW. Denna modell har MSW valt att kalla för MSW 51 G.Blk/Pol. Fälgens bredd är 10.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 19 mm. Navhålet på MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 66.5 mm stort. BytHjul säljer idag MSW MSW 51 G.Blk/Pol för 4763 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 763 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 19 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 9.5" och ett inpressningsdjup på 19 mm passar denna 21"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/112, bredden 21" och ET-måttet 19 mm.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 19 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 19 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.