Med ett pris på 3745 kronor är MSW MSW 51 G.Blk ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/120, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 120 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 35 mm. Navhålet på MSW MSW 51 G.Blk är 64.1 mm stort. MSW MSW 51 G.Blk kan du köpa från BytHjul för endast 3745 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 745 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 35 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
MSW 51 G.Blk från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 44 mm. Bultcirkeln är 5/120.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 20"-fälg, 10" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 44 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/120.