Med ett pris på 3729 kronor är MSW MSW 51 G.Blk/Pol ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en fälgbredd som är 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 40 mm. Detta är en fälg med 64.1 mm stort navhål. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 3729 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 729 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 64.1 mm |
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 35 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
MSW 51 G.Blk från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/120 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter MSW 51 G.Blk/Pol.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.