Denna 20"-fälg från MSW har modellnamnet 40 Gloss Gun Metal. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 120 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 45 mm. MSW 40 Gloss Gun Metal har ett centrumhål (navhål) på 72.5 mm. 40 Gloss Gun Metal 20" är en snygg fälg för 3884 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 884 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 40 Gloss Gun Metal |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 45 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
40 Gloss Gun Metal från MSW är en fälg på 20" med en bredd på 10" och ET 45 mm. Bultcirkeln är 5/112.
MSW 40 Gloss Gun Metal är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8.5" bredd och ET 35.
MSW 40 Black Polished, 20"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 34 mm.
En 6.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. MSW 40 Van Gloss Black är 16" och har en bultcirkel på 5/120.