MSW MSW 51 G.Blk/Pol är en av våra 21"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från MSW. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har en fälgbredd på 9". MSW MSW 51 G.Blk/Pol har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 127 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/127.
Inpressningsdjupet för MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 50 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol har ett centrumhål (navhål) på 71.6 mm. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4425 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 425 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 127 |
| Bultcirkel | 5/127 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
Fälg från MSW på 21" med modellnamnet MSW 51 G.Blk. Bultcirkeln är 5/127, bredden 9" och ET-måttet är 50 mm.
21"-fälg av modellen CW3 Sterling Silver från Borbet. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/127 och ett ET-mått på 50 mm.
MSW MSW 51 G.Blk/Pol, 21"-fälg, 9" bredd, 5/110 bultcirkel och ET på 29 mm.
21"-fälg från MSW av modellen MSW 51 G.Blk/Pol. Bultcirkeln är 5/120, bredden 21" och ET-måttet 42 mm.