Denna 21"-fälg från MSW har modellnamnet MSW 51 G.Blk/Pol. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Denna variant av MSW 51 G.Blk/Pol kräver att bilen klarar av ett ET (inpressningsdjup) på 42 mm. Centrumhålet är 72.5 mm stort. BytHjul säljer MSW MSW 51 G.Blk/Pol 21" i sin webbshop för 4425 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 425 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | MSW 51 G.Blk/Pol |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 72.5 mm |
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. MSW MSW 51 G.Blk/Pol är 21" och har en bultcirkel på 5/120.
MSW MSW 51 G.Blk, 21"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 42 mm.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 42 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
MSW 51 G.Blk/Pol från MSW är en fälg på 21" med en bredd på 10.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/120.