MSW har många snygga fälgar i sitt utbud och 48 VAN Black 18" är inget undantag. Fälgbredden för denna variant av MSW 48 VAN Black är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/130.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 53 mm. Navhålet på MSW 48 VAN Black är 78.1 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 2699 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 699 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 VAN Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 53 mm |
| Navhål | 78.1 mm |
MSW 48 Van Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 7.5" bredd och ET 53.
48 Van Black Polished 16" från MSW med 6.5" bredd och ET på 55 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
48 Van Black från MSW. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 55 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
48 Van Black Polished från MSW. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 68 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.