Med ett pris på 2376 kronor är MSW 48 Van Black ett bra alternativ bland 17"-fälgarna. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av MSW 48 Van Black har en bredd på 7". Bultcirkeln på denna fälg är 5/130.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 48 Van Black är 68 mm. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 78.1 mm. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 48 Van Black 17".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 376 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 Van Black |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 68 mm |
| Navhål | 78.1 mm |
48 Van Black Polished från MSW. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 68 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
48 Van Silver från MSW är en fälg på 17" med en bredd på 7" och ET 68 mm. Bultcirkeln är 5/130.
17"-fälg av modellen 48 Van Black från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/118 och ett ET-mått på 68 mm.
48 Van Silver från MSW. Med en bredd på 7" och ett inpressningsdjup på 68 mm passar denna 17"-fälg till bilar med bultcirkel 5/118.