MSW 44 Gloss Black Polished är en fälg på 20" från MSW. Fälgbredden för denna variant av MSW 44 Gloss Black Polished är 10.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 130 mm och 5 hål för bultar.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 44 Gloss Black Polished är 55 mm. Centrumhålet är 71.5 mm stort. Denna fälg säljs av BytHjul via deras webbshop för 4560 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 560 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 44 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 55 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 44 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10.5" och ET-måttet är 64 mm.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 44 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 9" och ET-måttet är 50 mm.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 44 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/108, bredden 8.5" och ET-måttet är 45 mm.
20"-fälg av modellen 44 Gloss Black Polished från MSW. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/108 och ett ET-mått på 40 mm.