Om du letar efter bra 20"-fälgar kan MSW 44 Gloss Black Polished vara värt att ta en titt på. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/130.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 50 mm. Centrumhålet är 71.5 mm stort. En uppsättning MSW 44 Gloss Black Polished kan bli din för endast 4267 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 267 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 44 Gloss Black Polished |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
Denna 20"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 55 mm. Modellen heter 44 Gloss Black Polished.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 44 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10.5" och ET-måttet är 64 mm.
44 Gloss Black Polished från MSW. Med en bredd på 9" och ett inpressningsdjup på 50 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Fälg från MSW på 20" med modellnamnet 44 Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/110, bredden 9" och ET-måttet är 29 mm.