MSW 48 VAN Black är en fälg på 18" från MSW. Fälgbredden för denna variant av MSW 48 VAN Black är 7.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/160.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för 48 VAN Black är 48 mm. Denna fälg har ett navhål som är 65.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om MSW 48 VAN Black 18".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 699 kr | Besök BytHjul |
| Märke | MSW |
|---|---|
| Modell | 48 VAN Black |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 160 |
| Bultcirkel | 5/160 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 65.1 mm |
Denna 18"-fälg från MSW har en bultcirkel som är 5/160 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter 48 Van Black Polished.
16"-fälg från MSW av modellen 48 Van Black Polished. Bultcirkeln är 5/160, bredden 16" och ET-måttet 60 mm.
Fälg från MSW på 16" med modellnamnet 48 Van Black. Bultcirkeln är 5/160, bredden 6.5" och ET-måttet är 60 mm.
Fälg från MSW på 16" med modellnamnet 48 Van Silver. Bultcirkeln är 5/160, bredden 6.5" och ET-måttet är 60 mm.