Detta är en Nitro-fälg av modellen Momentum FF Black. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Fälgbredden för denna variant av Nitro Momentum FF Black är 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Momentum FF Black är 39 mm. Navhålet på Nitro Momentum FF Black är 63 mm stort. Nitro Momentum FF Black kan du köpa från BytHjul för endast 3268 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 268 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Nitro |
|---|---|
| Modell | Momentum FF Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 63 mm |
Momentum FF Black/Polished 20" från Nitro med 9.5" bredd och ET på 39 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 40 mm. Nitro Momentum FF Black/Polished är 20" och har en bultcirkel på 5/120.
Momentum FF Black från Nitro. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 40 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Nitro Momentum FF Black, 22"-fälg, 9" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 38 mm.