Detta är en OZ-fälg av modellen OZ Estrema GT HLT Sat.Blk. Denna variant av fälgen har en diameter på 21". Denna fälg är 11" bred. OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 112 mm (bultcirkel 5/112).
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 15 mm. OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk har ett centrumhål (navhål) på 75.1 mm. OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk kan du köpa från BytHjul för endast 11810 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 11 810 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Estrema GT HLT Sat.Blk |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 15 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 15.
OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 45.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 20 mm. OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk är 19" och har en bultcirkel på 5/112.