Med ett pris på 8951 kronor är OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk ett bra alternativ bland 20"-fälgarna. Fälgens bredd är 9.5". Bultcirkeln för denna fälg är 5/112.
Fälgens ET-mått är 15 mm. Centrumhålet på denna fälg är 75.1 mm stort. BytHjul säljer idag OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk för 8951 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 951 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Estrema GT HLT Sat.Blk |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 15 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 9.5" bredd och ET 15.
OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 15.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 15 mm. OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
OZ OZ Estrema GT HLT Sat.Blk, 20"-fälg, 10.5" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 30 mm.