OZ Superturismo Aero Grey är en fälg på 19" från OZ. Bredden på denna fälg är 8.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 49 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 75.1 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om OZ Superturismo Aero Grey 19".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 8 629 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Superturismo Aero Grey |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 49 mm |
| Navhål | 75.1 mm |
Superturismo Aero Grey från OZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 49 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Superturismo Aero HLT Grey 20" från OZ med 8.5" bredd och ET på 49 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Fälg från OZ på 19" med modellnamnet Superturismo Aero Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8.5" och ET-måttet är 30 mm.
Superturismo Aero Grey 19" från OZ med 8.5" bredd och ET på 38 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.