Denna 22"-fälg från OZ har modellnamnet Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip. Fälgens bredd är 9.5". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 120 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/120.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 52 mm. Centrumhålet på denna fälg är 72.6 mm stort. En uppsättning OZ Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip kan bli din för endast 12681 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 12 681 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip |
| Diameter | 22" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 52 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
Fälg från OZ på 22" med modellnamnet Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10.5" och ET-måttet är 52 mm.
Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip 22" från OZ med 9.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.
OZ Hyper Xt Hlt Dark Graphite Machined Lip, 22"-fälg, 11.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 34 mm.
En 10" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. OZ Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip är 22" och har en bultcirkel på 5/120.