OZ Hyper GT Gun Metal är en fälg på 19" från OZ. Fälgbredden för denna variant av OZ Hyper GT Gun Metal är 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Glöm inte kolla att ET 29 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Fälgens navhål (centrumhål) har ett mått på 79 mm. En uppsättning OZ Hyper GT Gun Metal kan bli din för endast 7993 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 7 993 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper GT Gun Metal |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 29 mm |
| Navhål | 79 mm |
OZ Hyper GT Gun Metal, 18"-fälg, 8" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 29 mm.
OZ Estrema GT HLT Sat.Blk från OZ är en fälg på 19" med en bredd på 9" och ET 29 mm. Bultcirkeln är 5/120.
Fälg från OZ på 20" med modellnamnet Hyper GT HLT Gun Metal. Bultcirkeln är 5/120, bredden 9" och ET-måttet är 25 mm.
19"-fälg av modellen Hyper GT Gun Metal från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 35 mm.