Ultraleggera Matt Bronze 18" är en snygg fälg som tillverkas av OZ. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av OZ Ultraleggera Matt Bronze har en bredd på 8". OZ Ultraleggera Matt Bronze fästs med 5 bultar och kräver att du har en cirkeldiameter som är 120 mm (bultcirkel 5/120).
Inpressningsdjupet för OZ Ultraleggera Matt Bronze är 40 mm. OZ Ultraleggera Matt Bronze har ett centrumhål (navhål) på 79 mm. OZ Ultraleggera Matt Bronze är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa OZ Ultraleggera Matt Bronze från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 436 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Ultraleggera Matt Bronze |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 79 mm |
Ultraleggera Matt Bronze från OZ. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 34 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/120.
Ultraleggera Matt Bronze från OZ är en fälg på 18" med en bredd på 9" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/120.
18"-fälg av modellen Ultraleggera Crystal Titanium från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 40 mm.
OZ Ultraleggera HLT Matt Black, 19"-fälg, 8.5" bredd, 5/120 bultcirkel och ET på 40 mm.