OZ Leggera HLT Silver är en fälg på 21" från OZ. Bredden på denna fälg är 11". Bultcirkeln för denna fälg är 5/130.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 66 mm. Denna variant av Leggera HLT Silver har ett navhål/centrumhål som är 71.5 mm stort. Leggera HLT Silver 21" är en snygg fälg för 11244 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 11 244 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Leggera HLT Silver |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 66 mm |
| Navhål | 71.5 mm |
21"-fälg av modellen Leggera HLT Gloss Black från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 66 mm.
Leggera HLT Gloss Black 20" från OZ med 9" bredd och ET på 50 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 55 mm. OZ Leggera HLT Gloss Black är 20" och har en bultcirkel på 5/130.
Leggera HLT Gloss Black från OZ är en fälg på 19" med en bredd på 11" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/130.