Leggera HLT Gun Metal 19" är en snygg fälg som tillverkas av OZ. Fälgens bredd är 11". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 130 mm och 5 hål för bultar.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 65 mm. OZ Leggera HLT Gun Metal har ett centrumhål (navhål) på 71.6 mm. OZ Leggera HLT Gun Metal kan du köpa från BytHjul för endast 6182 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 182 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Leggera HLT Gun Metal |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 11" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 65 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
Leggera HLT Gloss Black från OZ är en fälg på 19" med en bredd på 11" och ET 50 mm. Bultcirkeln är 5/130.
En 11" bred fälg med ett inpressningsdjup på 50 mm. OZ Formula HLT Gun Metal är 19" och har en bultcirkel på 5/130.
19"-fälg från OZ av modellen Leggera HLT Gun Metal. Bultcirkeln är 5/130, bredden 19" och ET-måttet 53 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 55 mm. OZ Leggera HLT Gun Metal är 20" och har en bultcirkel på 5/130.