OZ Hyper GT HLT Gun Metal är en av våra 20"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från OZ. Fälgens bredd är 9". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 130 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/130.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 51 mm. Navhålet på OZ Hyper GT HLT Gun Metal är 71.6 mm stort. OZ Hyper GT HLT Gun Metal är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa OZ Hyper GT HLT Gun Metal från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 6 269 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper GT HLT Gun Metal |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
Hyper GT HLT Gun Metal 20" från OZ med 12" bredd och ET på 51 mm. Fälgens bultcirkel är 5/130.
Hyper GT HLT Gun Metal från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 49 mm. Bultcirkeln är 5/130.
OZ Hyper GT HLT Gun Metal, 20"-fälg, 10" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 45 mm.
20"-fälg av modellen Hyper GT HLT Gun Metal från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 52 mm.