Hyper Xt Hlt Dark Graphite Machined Lip 20" är en snygg fälg som tillverkas av OZ. Denna fälg är 10.5" bred. Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 130 mm och 5 hål för bultar.
Glöm inte kolla att ET 64 mm, som denna fälg har, är inom intervallet för inpressningsdjup som passar på din bil. Centrumhålet är 71.6 mm stort. Hyper Xt Hlt Dark Graphite Machined Lip 20" är en snygg fälg för 9691 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 9 691 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper Xt Hlt Dark Graphite Machined Lip |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 64 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
Denna 20"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 64 mm. Modellen heter Hyper XT HLT Gloss Black.
22"-fälg från OZ av modellen Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip. Bultcirkeln är 5/112, bredden 22" och ET-måttet 25 mm.
Fälg från OZ på 22" med modellnamnet Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10.5" och ET-måttet är 52 mm.
Hyper XT HLT Dark Graphite Machined Lip 22" från OZ med 9.5" bredd och ET på 40 mm. Fälgens bultcirkel är 5/120.