Hyper XT HLT Gloss Black 20" är en snygg fälg som tillverkas av OZ. OZ Hyper XT HLT Gloss Black har en fälgbredd som är 9". Bultcirkeln på denna fälg är 5/130.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 50 mm. Navhålet på OZ Hyper XT HLT Gloss Black är 71.6 mm stort. BytHjul säljer OZ Hyper XT HLT Gloss Black 20" i sin webbshop för 11633 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 11 633 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | Hyper XT HLT Gloss Black |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 50 mm |
| Navhål | 71.6 mm |
20"-fälg av modellen Hyper XT HLT Gloss Black från OZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 49 mm.
OZ Hyper XT HLT G.Blk från OZ. Med en bredd på 11.5" och ett inpressningsdjup på 61 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
Hyper XT HLT Gloss Black från OZ är en fälg på 20" med en bredd på 9.5" och ET 52 mm. Bultcirkeln är 5/130.
Denna 20"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 5/130 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter Hyper XT HLT Gloss Black.