OZ OZ Rally Desert M.Blk är en fälg på 18" från OZ. Bredden på denna fälg är 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 139.7 mm och 6 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för OZ OZ Rally Desert M.Blk är 48 mm. Centrumhålet är 92.4 mm stort. OZ OZ Rally Desert M.Blk är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa OZ OZ Rally Desert M.Blk från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 138 kr | Besök BytHjul |
| Märke | OZ |
|---|---|
| Modell | OZ Rally Desert M.Blk |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 6 |
| Cirkeldiameter | 139.7 |
| Bultcirkel | 6/139.7 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 92.4 mm |
Denna 18"-fälg från OZ har en bultcirkel som är 6/139.7 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter OZ Rally Desert M.Blk/Pol Lip.
OZ OZ Rally Desert M.Blk/Pol Lip är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 139.7 och som fästs med 6 bultar. 8" bredd och ET 25.
Fälg från OZ på 18" med modellnamnet OZ Rally Desert M.Blk/Pol Lip. Bultcirkeln är 6/139.7, bredden 8" och ET-måttet är 45 mm.
OZ Rally Desert M.Blk 18" från OZ med 8" bredd och ET på 25 mm. Fälgens bultcirkel är 6/139.7.