R-series R15 Satin Black Bronze är en fälg på 20" från R-series. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. R-series R15 Satin Black Bronze har en fälgbredd på 10". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 30 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för R-series R15 Satin Black Bronze. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4029 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 029 kr | Besök BytHjul |
| Märke | R-series |
|---|---|
| Modell | R15 Satin Black Bronze |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
En 11.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 30 mm. R-series R15 Satin Black Bronze är 21" och har en bultcirkel på 5/112.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. R-series R15 Satin Black Bronze är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
En 9.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 42 mm. R-series R15 Satin Black Bronze är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
R15 Satin Black Bronze från R-series är en fälg på 20" med en bredd på 8.5" och ET 42 mm. Bultcirkeln är 5/112.