Rial har många snygga fälgar i sitt utbud och M10X Polar Silver 20" är inget undantag. Fälgbredden för denna variant av Rial M10X Polar Silver är 8.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 29 mm. Rial M10X Polar Silver har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. Du hittar mer information om Rial M10X Polar Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 468 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | M10X Polar Silver |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 8.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 29 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
M10X Polar Silver 17" från Rial med 7.5" bredd och ET på 51 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 53 mm. Rial M10X Metal Grey är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
M10X Racing Black från Rial är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 51 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg av modellen M10X Metal Grey från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 36 mm.