Rial har många snygga fälgar i sitt utbud och M10X Polar Silver 17" är inget undantag. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 7.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 51 mm. Navhålet på Rial M10X Polar Silver är 66.5 mm stort. Du hittar mer information om Rial M10X Polar Silver genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 340 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | M10X Polar Silver |
| Diameter | 17" |
| Fälgbredd | 7.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
M10X Polar Silver från Rial. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 29 mm passar denna 20"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
M10X Racing Black från Rial är en fälg på 17" med en bredd på 7.5" och ET 51 mm. Bultcirkeln är 5/112.
17"-fälg av modellen M10X Metal Grey från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 36 mm.
En 8.5" bred fälg med ett inpressningsdjup på 53 mm. Rial M10X Metal Grey är 20" och har en bultcirkel på 5/112.