Detta är en Rial-fälg av modellen X12 Metal Grey. Denna variant av fälgen har en diameter på 19". De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Rial X12 Metal Grey har en bredd på 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för Rial X12 Metal Grey är 30 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. X12 Metal Grey 19" är en snygg fälg för 2782 kronor som du köper från BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 782 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | X12 Metal Grey |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 30 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
17"-fälg av modellen X12 Metal Grey från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 30 mm.
Denna 19"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 45 mm. Modellen heter X12 Metal Grey.
X12 Metal Grey 17" från Rial med 7.5" bredd och ET på 27 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
17"-fälg från Rial av modellen X12 Metal Grey. Bultcirkeln är 5/112, bredden 17" och ET-måttet 45 mm.