Denna 20"-fälg är ett utmärkt alternativ i 3700 kronorsklassen. Fälgen heter M12X Diam Black Pol och den tillverkas av Rial. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av Rial M12X Diam Black Pol har en bredd på 9". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 48 mm. Rial M12X Diam Black Pol har ett centrumhål (navhål) på 66.6 mm. Rial M12X Diam Black Pol är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa Rial M12X Diam Black Pol från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 3 602 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | M12X Diam Black Pol |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 20 mm. Rial M12X Diam Black Pol är 20" och har en bultcirkel på 5/112.
20"-fälg från Rial av modellen M12X Diam Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 20" och ET-måttet 48 mm.
Denna 19"-fälg från Rial har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 52 mm. Modellen heter M12X Diam Black Pol.
Rial M12X Diam Black Pol, 19"-fälg, 8" bredd, 5/112 bultcirkel och ET på 61 mm.