KiboX Metal Grey 21" är en snygg fälg som tillverkas av Rial. En fälgs bredd anges i tum och denna modell har en bredd som är 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/120.
Inpressningsdjupet för Rial KiboX Metal Grey är 42 mm. Centrumhålet på denna fälg är 72.6 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för Rial KiboX Metal Grey. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 2587 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 587 kr | Besök BytHjul |
| Märke | Rial |
|---|---|
| Modell | KiboX Metal Grey |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 120 |
| Bultcirkel | 5/120 |
| Inpressningsdjup (ET) | 42 mm |
| Navhål | 72.6 mm |
KiboX Metal Grey 20" från Rial med 9" bredd och ET på 33 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Fälg från Rial på 17" med modellnamnet X10 Metal Grey. Bultcirkeln är 5/120, bredden 7" och ET-måttet är 50 mm.
Rial X10 Metal Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 120 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 34.
16"-fälg av modellen X10 Metal Grey från Rial. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/120 och ett ET-mått på 31 mm.