En snygg fälg på 19" från AEZ. Denna modell har AEZ valt att kalla för Seattle Dark. Fälgens bredd är 9". Med en cirkeldiameter på 112 mm och hål för 5 bultar så går denna fälg att fästa på bilar med bultcirkel 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 58 mm. Detta är en fälg med 57.1 mm stort navhål. AEZ Seattle Dark är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa AEZ Seattle Dark från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 856 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Seattle Dark |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 9" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 58 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 58 mm. AEZ Seattle Shine är 19" och har en bultcirkel på 5/112.
Seattle Dark 20" från AEZ med 10" bredd och ET på 58 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
20"-fälg av modellen Seattle Shine från AEZ. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 58 mm.
En 9" bred fälg med ett inpressningsdjup på 38 mm. AEZ Seattle Dark är 19" och har en bultcirkel på 5/112.