Om du letar efter bra 20"-fälgar kan AEZ Seattle Dark vara värt att ta en titt på. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 9.5". Bultcirkeln på denna fälg är 5/112.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 51 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. AEZ Seattle Dark är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa AEZ Seattle Dark från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 657 kr | Besök BytHjul |
| Märke | AEZ |
|---|---|
| Modell | Seattle Dark |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 9.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 51 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Denna 20"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 51 mm. Modellen heter Seattle Shine.
Seattle Dark 20" från AEZ med 8.5" bredd och ET på 24 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
AEZ Seattle Dark är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 44.
Denna 20"-fälg från AEZ har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 35 mm. Modellen heter Seattle Dark.