Med ett pris på 4882 kronor är ATS Passion Gloss Black Polished ett bra alternativ bland 21"-fälgarna. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. ATS Passion Gloss Black Polished har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 18 mm. Centrumhålet på denna fälg är 66.5 mm stort. Gör ett besök hos BytHjul för mer information om ATS Passion Gloss Black Polished 21".
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 882 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Gloss Black Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 20"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 18 mm. Modellen heter Passion Gloss Black.
20"-fälg av modellen Passion Dark Grey från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 18 mm.
ATS Passion Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 130 och som fästs med 5 bultar. 10" bredd och ET 22.
Fälg från ATS på 21" med modellnamnet Passion Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 23 mm.