Denna 21"-fälg från ATS har modellnamnet Passion Gloss Black Polished. En fälg måste ha rätt bredd för att den ska passa på bilen, så dubbelkolla gärna att denna fälg på 10" passar. Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 130 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/130.
Fälgens ET-mått är 22 mm. Denna fälg har ett navhål som är 84.1 mm stort. Navhål kallas ibland även centrumhål. ATS Passion Gloss Black Polished kan du köpa från BytHjul för endast 5273 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 5 273 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Gloss Black Polished |
| Diameter | 21" |
| Fälgbredd | 10" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 130 |
| Bultcirkel | 5/130 |
| Inpressningsdjup (ET) | 22 mm |
| Navhål | 84.1 mm |
Fälg från ATS på 21" med modellnamnet Passion Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/130, bredden 10" och ET-måttet är 23 mm.
ATS Passion Gloss Black Polished, 23"-fälg, 10" bredd, 5/130 bultcirkel och ET på 23 mm.
Passion Gloss Black Polished från ATS. Med en bredd på 10" och ett inpressningsdjup på 23 mm passar denna 22"-fälg till bilar med bultcirkel 5/130.
20"-fälg av modellen Passion Gloss Black Polished från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/130 och ett ET-mått på 20 mm.