Detta är en ATS-fälg av modellen Passion Dark Grey. Denna variant av fälgen har en diameter på 20". Bredden på denna fälg är 10.5". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet för ATS Passion Dark Grey är 18 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.5 mm stort. BytHjul har ofta bra priser på fälgar och så även för ATS Passion Dark Grey. Just nu kan du köpa fälgarna för endast 4011 kronor per fälg.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 011 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Dark Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 18 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Denna 20"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 18 mm. Modellen heter Passion Gloss Black.
Passion Dark Grey från ATS är en fälg på 20" med en bredd på 10.5" och ET 40 mm. Bultcirkeln är 5/112.
ATS Passion Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 40.
Fälg från ATS på 21" med modellnamnet Passion Gloss Black Polished. Bultcirkeln är 5/112, bredden 10" och ET-måttet är 18 mm.