ATS Antares Gloss Black är en av våra 16"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från ATS. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av ATS Antares Gloss Black har en bredd på 6.5". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Fälgens ET-mått är 46 mm. Navhålet på ATS Antares Gloss Black är 57.1 mm stort. En uppsättning ATS Antares Gloss Black kan bli din för endast 1727 kronor per fälg om du köper hos BytHjul.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 727 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Antares Gloss Black |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Antares Silver från ATS. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
Antares Gloss Black 16" från ATS med 6.5" bredd och ET på 33 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Denna 16"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 41 mm. Modellen heter Antares Gloss Black.
Denna 16"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 50 mm. Modellen heter Antares Gloss Black.