ATS Mizar Gloss Black är en av våra 19"-fälgar som ingår i utbudet av fälgar från ATS. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". ATS Mizar Gloss Black har 5 bultar och en cirkeldiameter som är 112 mm. Detta resulterar i en bultcirkel av typen 5/112.
Fälgen har ett ET-mått (inpressningsdjup) som är 48 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.5 mm stort. BytHjul säljer idag ATS Mizar Gloss Black för 2624 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 624 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Mizar Gloss Black |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
19"-fälg från ATS av modellen Mizar Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 48 mm.
18"-fälg från ATS av modellen Mizar Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 48 mm.
Mizar Gloss Black 17" från ATS med 7" bredd och ET på 48 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
19"-fälg från ATS av modellen Mizar Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 19" och ET-måttet 52 mm.