Denna 19"-fälg från ATS har modellnamnet Mizar Silver. Bredden på denna fälg är 8". Fälgen har en bultcirkel som är 5/112, vilket betyder att den har 5 bultar och en cirkeldiameter på 112 mm.
Denna modell har ett ET-mått (inpressningsdjup) på 48 mm. Detta är en fälg med 66.5 mm stort navhål. ATS Mizar Silver kan du köpa från BytHjul för endast 2843 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 843 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Mizar Silver |
| Diameter | 19" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 48 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
Fälg från ATS på 19" med modellnamnet Mizar Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 48 mm.
Fälg från ATS på 18" med modellnamnet Mizar Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 8" och ET-måttet är 48 mm.
Denna 17"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 48 mm. Modellen heter Mizar Silver.
18"-fälg från ATS av modellen Mizar Gloss Black. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 48 mm.