Om du letar efter bra 16"-fälgar kan ATS Auvora Dark Grey vara värt att ta en titt på. Bredden på denna fälg är 6.5". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Inpressningsdjupet (ET) ligger på 46 mm. Centrumhålet är 57.1 mm stort. ATS Auvora Dark Grey kan du köpa från BytHjul för endast 1774 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 774 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Dark Grey |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 46 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Auvora Silver från ATS. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
ATS Auvora Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 6.5" bredd och ET 42.
Auvora Dark Grey från ATS. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 45 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
17"-fälg av modellen Auvora Dark Grey från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 51 mm.