En snygg fälg på 18" från ATS. Denna modell har ATS valt att kalla för Auvora Silver. ATS Auvora Silver har en fälgbredd som är 8". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
ET-måttet (inpressningsdjupet) för Auvora Silver är 40 mm. Detta är en fälg med 66.6 mm stort navhål. ATS Auvora Silver är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa ATS Auvora Silver från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 423 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
18"-fälg av modellen Auvora Dark Grey från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 40 mm.
Auvora Silver från ATS. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 39 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
ATS Auvora Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 39.
Auvora Silver från ATS. Med en bredd på 8.5" och ett inpressningsdjup på 56 mm passar denna 19"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.