Om du letar efter bra 18"-fälgar kan ATS Auvora Silver vara värt att ta en titt på. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av ATS Auvora Silver har en bredd på 8". Fälgen passar din bil om du har en cirkeldiameter på 112 mm och 5 hål för bultar.
Inpressningsdjupet för ATS Auvora Silver är 39 mm. Denna variant av Auvora Silver har ett navhål/centrumhål som är 66.6 mm stort. ATS Auvora Silver kan du köpa från BytHjul för endast 2414 kronor styck.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 414 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Silver |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
ATS Auvora Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 8" bredd och ET 39.
19"-fälg av modellen Auvora Silver från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 39 mm.
18"-fälg från ATS av modellen Auvora Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 18" och ET-måttet 40 mm.
18"-fälg av modellen Auvora Dark Grey från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 40 mm.