Med ett pris på 2471 kronor är ATS Auvora Dark Grey ett bra alternativ bland 18"-fälgarna. Denna modell av fälgen har en fälgbredd på 8". Denna fälg behöver en cirkeldiameter på 112 mm. Du fäster fälgen med 5 bultar. Oftast specificeras detta som en bultcirkel på 5/112.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 39 mm. Denna modell av fälgen har ett centrumhål (navhål) som är 66.6 mm stort. ATS Auvora Dark Grey är en av de mer exklusiva fälgarna i vårt utbud. Du kan enkelt och smidigt köpa ATS Auvora Dark Grey från BytHjul genom länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 2 471 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Auvora Dark Grey |
| Diameter | 18" |
| Fälgbredd | 8" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 39 mm |
| Navhål | 66.6 mm |
Auvora Silver från ATS. Med en bredd på 8" och ett inpressningsdjup på 39 mm passar denna 18"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
18"-fälg av modellen Auvora Dark Grey från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 40 mm.
19"-fälg av modellen Auvora Silver från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 39 mm.
Denna 20"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 20 mm. Modellen heter Auvora Dark Grey.