Denna 20"-fälg från ATS har modellnamnet Passion Dark Grey. De flesta fälgar säljs med olika bredd. Denna modell av ATS Passion Dark Grey har en bredd på 10.5". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Man kan lätt glömma bort att kolla vilket inpressningsdjup (ET) fälgen kan ha för att den ska passa. ET för denna fälg är 40 mm. Centrumhålet är 66.5 mm stort. Du hittar mer information om ATS Passion Dark Grey genom att besöka BytHjul med hjälp av länken nedan.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 4 042 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Passion Dark Grey |
| Diameter | 20" |
| Fälgbredd | 10.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 40 mm |
| Navhål | 66.5 mm |
ATS Passion Dark Grey är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 40.
20"-fälg av modellen Passion Dark Grey från ATS. Denna fälg har en bultcirkel som är 5/112 och ett ET-mått på 18 mm.
ATS Passion Gloss Black Polished är en fälg som kräver en cirkeldiameter på 112 och som fästs med 5 bultar. 10.5" bredd och ET 40.
Denna 20"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 40 mm. Modellen heter Passion Gloss Black Polished.