Med ett pris på 1379 kronor är ATS Antares Silver ett bra alternativ bland 16"-fälgarna. Det är viktigt att fälgen har rätt bredd för att den ska passa ordentligt. ATS Antares Silver har en fälgbredd på 6.5". Fälgens cirkeldiameter är 112 mm och fästs med 5 bultar. Din bils bultcirkel ska alltså vara 5/112 för att fälgen ska passa på din bil.
Notera att denna fälg har ett ET-mått, eller inpressningsdjup som det också kallas, på 33 mm. Centrumhålet är 57.1 mm stort. BytHjul säljer idag ATS Antares Silver för 1379 kronor. Använd länken nedan för att ta del av detta erbjudande.
| Butik | Pris | Länk |
|---|---|---|
| 1 379 kr | Besök BytHjul |
| Märke | ATS |
|---|---|
| Modell | Antares Silver |
| Diameter | 16" |
| Fälgbredd | 6.5" |
| Antal bultar | 5 |
| Cirkeldiameter | 112 |
| Bultcirkel | 5/112 |
| Inpressningsdjup (ET) | 33 mm |
| Navhål | 57.1 mm |
Antares Gloss Black 16" från ATS med 6.5" bredd och ET på 33 mm. Fälgens bultcirkel är 5/112.
Antares Silver från ATS. Med en bredd på 6.5" och ett inpressningsdjup på 46 mm passar denna 16"-fälg till bilar med bultcirkel 5/112.
16"-fälg från ATS av modellen Antares Silver. Bultcirkeln är 5/112, bredden 16" och ET-måttet 41 mm.
Denna 16"-fälg från ATS har en bultcirkel som är 5/112 och ett inpressningsdjup på 46 mm. Modellen heter Antares Gloss Black.